HAKKIMIZDA 2017-09-15T12:54:21+03:00


Model Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilerek, kurumların iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve sağlık personeli ihtiyacını tek elden çözmek amacıyla, 2013 yılında Hamza ÖZBALTA ve Ümit AYDOĞAN tarafından kurulmuştur.

Model İş Sağlığı ve Güvenliği Dan. Eğt. Müh. Hiz. Ltd. Şti. , T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından 929 belge numarasıyla Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak yetkilendirilmiştir.

Kurumsal hedefimiz, iş sağlığı ve güvenliğini yasal bir zorunluluk olarak görülmesinden çıkartıp , iş kazalarını minimum seviyeye indirgeyerek, iş yürütümünü engellemeden, çalışma standartlarını da yükselterek, insan odaklı bir sistemin oluşturulmasına yardımcı olmaktır.

2013 yılında, 3 kişi olarak başlayan maceramıza şu anda 25 kişi ile devam etmekteyiz ve her geçen gün büyümekteyiz. En büyük gurur kaynağımız 2013 yılında, bize güvenerek firmalarını emanet eden ve referans olan firmalarımızdır.

Model OSGB olarak 100’den fazla firmaya devamlı olarak iş sağlığı ve güvenliği hizmeti vermekteyiz. En büyük temennimiz çalıştığımız ve çalışacağımız firmaların beklentilerini güler yüzlü bir şekilde karşılayarak, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

2014 yılının son çeyreğinde, kurumsal vizyonumuzu yükselterek, uzman çevre mühendisleri kadrosuyla, Model Çevre Danışmanlık Birimini kurduk ve çevre danışmanlık yeterlilik belgesini aldık. Şimdiden bize güvenip firmalarını bize emanet edecek olan değerli müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Saygılarımızla ;

Model OSGB Yönetimi